Domy, které mají PENB jsou na tom lépe

.

Průkaz energetické náročnosti budov je novinka, která zásadně ovlivní realitní trh. PENB totiž musí nechat zpracovat každý majitel nemovitosti, který ji hodlá prodat nebo pronajmout.
Jde o nástroj, díky kterému bude každý vědět, jaké investice ho čekají na vytápění budovy případně v jakém je celkovém energetickém stavu. Nemělo by se tak stávat, že si někdo koupí dům nebo byt, do kterého musí následně vkládat nemalé investice, které předem neočekával, neboť v nabídce samozřejmě účelně nezaznělo, že objekt má špatná okna, která netěsní, případně jsou nutné jiné úpravy, které ovlivňují spotřebu energie. PENB budovy rozdělí do několika tříd na škále od písmene A-G, od těch energeticky úsporných, označených A, až po ty energeticky mimořádně nehospodárné, označené písmenem G.

Žádné obavy, vše za vás zajistíme!

Abyste PENB získali, stačí nás kontaktovat a my se o vše postaráme. Budeme potřebovat předat jen dokumenty od stavby a zbývající je již na nás. Jaké doklady budou třeba, najdete na našich stránkách a pokud je nemáte, není to problém. Pošleme k vám našeho technika a ten zjistí stav budovy sám.

.
Domy, které mají PENB jsou na tom lépe
4 (80%)1
.